Kiminka.m
Hodnocení (1x)

Kraj působnosti: Středočeský, Praha
Okresy působnosti: Praha - západ, Praha 3
Chci kontaktovat tohoto petsittraUpřesnění oblasti působnosti:
DOLNÍ BŘEŽANY A OKOLÍ, ZBRASLAV A OKOLÍ, MODŘANY, KOMOŘANY, BRANÍK, LIBUŠ, CHODOV ATD.
Opatrování
Pes
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Výcvik Výchova
Péče u majitele Hlídání u majitele Venčení Ostatní
Kočka
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Výchova
Péče u majitele Hlídání u majitele Ostatní
Pták
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Trénink Ostatní
Péče u majitele Hlídání u majitele Výchova
Kůň
Péče u petsittera Ustájení Drezura Výchova
Péče u majitele Přeprava Ježdění Ostatní
Jiné zvíře
POHLÍDÁM A POSTARÁM SE RÁDA I O RŮZNÉ HLODAVCE, SLEPICE, ZKRÁTKA JAKÉKOLI ZVÍŘÁTKO, ZDA U MĚ ČI U MAJITELE, BUDE ZÁLEŽET NA VZÁJEMNÉ DOHODĚ
Popis ostatní péče: OSTATNÍ PÉČE BY ZAHRNOVALA KRMENÍ, PÉČI O SRST A URČITĚ BYCH SE NAUČILA VŠE, CO BY BYLO TŘEBA, ZÁLEŽÍ JEN NA DOHODĚ

Zkušenosti a reference
O mně:
JEŠTĚ ROK BUDU NA MD A S NAŠÍ MALOU DCERKOU. OD RANÉHO DĚTSTVÍ JSEM VENČILA PEJSKY PO CELÉM SÍDLIŠTI, KDE JSEM VYRŮSTALA A PŘES PĚT LET SE STARALA O DVA SIBIŘSKÉ HUSKY SE VŠÍM VŠUDY,NEŽ SE MAJITELKA I S PEJSKY BEZ JAKÉHOKOLI DALŠÍHO KONTAKTU ODSTĚHOVALA NEZNÁMO KAM. VE SVÝCH 21 LETECH JSEM SI KOUPILA 7MĚSÍČNÍHO PEJSKA SHI-TSU, TÝRANÉHO A VE VELMI ŠPATNÉM STAVU, ALE BOHUŽEL PŘED 2,5 ROKY JSME HO MUSELI DÁT USPAT, JELIKOŽ NEMOHL NA ZADNÍ NOŽIČKY A VELMI SE TRÁPIL. PROTO BYCH UVÍTALA MOŽNOST PROCHÁZET SE S JAKÝMKOLI PEJSKEM, PROTOŽE PO TOMTO ZÁŽITKU SE ZATÍM NECHYSTÁME POŘÍDIT SI NOVÉHO.
Vlastní zvíře či zvířata:
NĚMECKÝ OVČÁK MÉ ŠVAGROVÉ, KTERÝ JE ZAVŘENÝ V KOTCI NA ZAHRADĚ A SE KTERÝM VYCHÁZÍM KAŽDÝ VEČER NA VYCHÁZKU, ALE AŽ POTÉ CO SE SETMÍ A JE MINIMUM LIDÍ, PROTOŽE DO MÉHO PŘÍCHODU SEM NEBYL BOHUŽEL ZVYKLÝ CHODIT VEN A V JEHO 10 LETECH JE NA PŘEVÝCHOVU BOHUŽEL POZDĚ.
Zkušenosti:
VENČENÍ PSŮ RŮZNÝCH PLEMEN, ALE NEJVÍCE ČASU JSEM STRÁVILA S NĚMECKÝMI OVČÁKY, SIBIŘSKÝMI HUSKY A POTÉ S MÝM VLASTNÍM PEJSKEM SHI-TSU. postarám se i o kočičku nebo jakékoli domácí zvíře, pokud to bude v mých silách.... vše je na domluvě.
Doplňkové činnosti:
POKUD PŮJDE O MENŠÍHO PEJSKA, JSEM OCHOTNA HO I PŘÍLEŽITOSTNĚ POHLÍDAT DELŠÍ DOBU U NÁS DOMA.

Hodnocení
12.3.2014 11:32 @ Vera Palanova
Pani Kiminka se mi vubec neozvala. Moc nas to mrzelo, ale cas vse vyresil za nas, nikam nejedeme, takze jeji sluzbu jiz nepotrebujeme. Prosim, mate-li na ni kontakt, tak ji predejte informaci, ze jeji sluzbu jiz nepotrebujeme. Predem dekujeme.
Mejte se pekne a prejeme petsitter hodne spokojenych zakazniku.