Jana Norková
Hodnocení (10x)

Kraj působnosti: Středočeský
Okresy působnosti: Kladno, Rakovník, Beroun
Chci kontaktovat tohoto petsittraUpřesnění oblasti působnosti:
Lány okres Kladno
Opatrování
Pes
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Výcvik Výchova
Péče u majitele Hlídání u majitele Venčení Ostatní
Kočka
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Výchova
Péče u majitele Hlídání u majitele Ostatní
Jiné zvíře
Popis ostatní péče: Základní poslušnost, výchova, odstranění zlozvyků, socializace, ošetřování, podání léků

Zkušenosti a reference
O mně:
Je mi 40,nabízím péči o Vaše mazlíčky 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Práci se psy se věnuji již 25 let. Ráda Vám pomohu s hlídáním, venčením, socializací, odstraněním nežádoucí činnosti, výchovou Vašeho pejska. Ráda pohlídám, ale i jiného mazlíčka dle vašich potřeb a přání.
Vlastní zvíře či zvířata:
Mám doma čivavu a Flat coated retrievry. A další hospodářská zvířata
Zkušenosti:
Už 20 let pomáhám rodinám i osamělým lidem s výchovou, socializací a odstraněním špatných zlozvyků jejich psů velkých i malých plemen. Mám zkušenosti jak s bázlivostí, tak s agresivitou u pejsků všech velikostí, vždy najdu cestu, pro spokojenost obou stran.
Reference:
Pracovala jsem s něměckými ovčáky, belgickými ovčáky, rotwajlerem, argentinskou dogou - jednalo se o předvýchovu psa pro potřeby služební kynologie. S irským setrem, malým i velkým kníračem a rhodeským ridgebackem - základní výcvik, socializace, odstranění zlozvyků a pod.
Poznámky:
Mám řidičský průkaz i auto, takže není problém za Vašim miláčkem dojet, vyzvednout si ho a podobně.
Doplňkové činnosti:
Nabízím hlídání mazlíků s volným pohybem po domě s velikou zahradou, v kleci, ale i ve venkovním kotci, podle toho jak je Váš pejsek zvyklý. Zmiňuji psy, ale nemám problém pohlídat i domácí kočičky a dát jim veškerou péči, na kterou jsou zvyklé.

Fotogalerie

Hodnocení
5.11.2015 21:45 @ Hanka Brandová
Skvělá péče a vlídný přístup, všem doporučuji
19.9.2015 08:06 @ Tomáš
Dobrý den. Moje fena je sice vycvicena dobre, ale nedokáže zůstat sama. Po pouhých 2 dnech hlidani u paní Norkove jsem ji zkusil po vyvenceni vecer nechat doma samotnou a sledoval jsem ji web kamerou. Po 2 hodinách , kdy pes byl stále klidný a ležel v pelechu jsem se vrátil domu. Do te doby vydržela Max 1 hodinu neknucet a neustále popochazela a byla neklidna a teď zůstala klidná . Paní Norkova musí byt kouzelník první kategorie. Dekuji Tomas
9.9.2015 22:30 @ Michaela Pocarová
Paní Norkovou a prostředí, které nabízí pro pejsky vřele doporučuji. Po první návštěvě místa, kde náš pes bude, jsme odjížděli s jistotou, že se bude mít dobře a bude o něj postaráno.Na dovolenou jsme odjížděli s klidným srdcem a po několika dnech nás paní Norková potěšila zprávou, že je vše v pořádku a soužití je bez potíží. Máme basenji, psa s nevalnou pověstí co se týče poslušnosti a svéhlavosti. Nikdo z našeho okolí nám ho nechce hlídat. Paní Norková chtěla a vše bylo OK.
18.5.2015 00:18 @ Ilona
S výcvikem boloňáčka Elvise jsme otáleli 6 let, proto jsme měli strach, jak moc bude paní Janu zlobit. Ale obavy byly zbytečné. Od první návštěvy si ji Elvis zamiloval a dělal obrovské pokroky. My jsme šťastní, že víme, jak s ním pracovat ke spokojenosti všech. Krásně chodí na vodítku, není tolik splašený, umí ovládnout své emoce a co víc, je psychicky a fyzicky unavený. Když večer ulehá, je maximálně spokojený a já vidím, jak se blaženě rozvaluje na zádech.
8.3.2015 08:48 @ Soukupovi
Paní Janu můžeme všem velice doporučit. O našeho Flata Filípka se stará jako o vlastního a to nejen tím, že mu zajišťuje zábavu formou aportování, procházek po okolí, atp., ale také tím, že s ním pracuje, aby se Filípkova poměrně dobrá poslušnost ještě zlepšila. Filip se domů vrací spokojeně unaven a je na něm vidět, že si čas s paní Janou moc užívá. Pokud tedy pro svého chlupáče hledáte radost z prožitého dne, dostatečné fyzické vyžití, ale také důslednost, péče paní Jany vás nezklame.
25.2.2015 06:48 @ Lenka Skleničková
Výcvik našich dvou Bernských salašníků je naprosto profesionální a hned po prvním tréninku jsou vidět obrovské pokroky a pejsky to baví. Veliká spokojenost s paní Janou, mohu jen doporučit.
24.1.2015 16:11 @ Ingrid K.
Paní Jana se mi starala o dvě kočičky,má k zvířátkům krásný přístup,co je vidět i na tom jak na ní kočičky reagovaly.Kocourek,který je jinak velmi opatrný a hrozně se všech cizích lidí bojí,byl naprosto v klidu a nejevil při převzetí žádné známky stresu či strádání.
S paní Janou jsem byla spokojena a můžu jí doporučit :).
15.1.2015 21:31 @ Kučera Jaroslav
Paní Jana se o základní výcvik našeho velkého knírače postarala s profesionílním přístupem v relativně krátkém čase.
Můžeme jenom doporučit ostatním zájemcům.
6.1.2015 13:40 @ Zuzana K.
Paní Jana mi pomáhala s výcvikem pětiměsíčního Rhodeského ridgebacka. Díky její erudici, elánu a nadšení je výsledek její práce vynikající. Byla jsem velmi spokojená s přístupem, se způsobem spolupráce a samozřejmě s výsledkem.
Na přístupu paní Jany bylo vidět, že svoji 'práci' dělá s láskou a zájmem dobrat se co nejlepšího výsledku.
Jako cvičitelkou ji jednoznačně doporučuji a vzhledem k její lásce ke zvířatům bych ji doporučila i na hlídání vašich mazlíčků - jakkoliv jsem nevyzkoušela, našeho čtyřnohého člena rodiny bych ji s klidným srdcem svěřila.
8.4.2013 12:52 @ Marta Viďourková
Doporučuji, jsem naprosto s paní Janou spokojená a má fenka Rita také!