Iva Rozkovcová
Hodnocení (2x)

Kraj působnosti: Královéhradecký
Okresy působnosti: Hradec Králové
Chci kontaktovat tohoto petsittraUpřesnění oblasti působnosti:
Hradec Králové
Opatrování
Pes
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Výcvik Výchova
Péče u majitele Hlídání u majitele Venčení Ostatní
Kočka
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Výchova
Péče u majitele Hlídání u majitele Ostatní
Pták
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Trénink Ostatní
Péče u majitele Hlídání u majitele Výchova
Jiné zvíře
jaká koliv péče o hlodavce, plazy, prasátka, rybičky a jiné drobné domácí zvířectvo u mě doma či u vás doma. Hlodavci nemusí mít svojí klec, mám vlastní. Pro plazy terárium nemám, ti musí mít vlastní. S převozem pomůžu.
Popis ostatní péče: Nabízím hlídání psů a koček, či jiného zvěrstva po dobu, kdy budete potřebovat. Samozřejmostí je poslání SMS, MMS, e-mailu se zprávou, jak se zvířátku daří. Zvířátka u nás "slaví" svátky, včetně dárečků-vše v ceně.

Zkušenosti a reference
O mně:
Bydlím v Hradci Králové v bytě, ke kterému náleží malý, společný, oplocený dvorek. Za dvorkem je udržovaná louka. Pracuji v HK v kanceláři ve velké firmě, kam denně docházím a ráda Vám pohlídám zvířátko(tka) - kočky, morčata, křečky, fretky, leguány, želvy, prasátka... U pejsků nabízím venčení, hlídání u mě doma pouze výjimečně. Pejsci často štěkají, honí kočku a je problém se sousedy.
Vlastní zvíře či zvířata:
2 želvy nádherné Laura a Maura - 15 let; kočka domácí, albínka Filoména - 5 let - nalezenec; rok v mé péči francouzská buldočka Ruby Ann - 7 let - vyhozená z množírny; šnek Achatina Achatina - 1 rok
Zkušenosti:
chod želv nádherných, chov psa a kočky. v dětství jsme měli 2 morčata (4 a 7 let), křečka (2 roky), rybičky (?let). Nyní hlídám kočičky od roku 2014 a mám stálé zákazníčky.
Reference:
Hlídání páníčkům, kteří jsou na dovolené - jorkšírský teriér (hlídání u mě doma); 4.kočky domácí (docházení k nim domů 2x denně - krmení, čištění wc, mazlení, hraní, porovnání domácnosti); jezevčík dlouhostrstý - venčení, mazlení, krmení, česání. 2014-hlídání 2 mladých kočiček Marunky a Nelinky u mě doma. Hlídání mladého kocourka Luděčka, též u mě doma. Kocourek dostával pravidelně léky, celkově se rozjedl a přibral 0,5 kila. 2015- starší kocourek Kim, kterého u mě zastihly svátky Vánoční a Silvestr-oslav se aktivně účastnil, z dárků měl radost a "psal" si deník :-) Pravidelně chodící na hlídání Marunka, Luďa. léto 2015 - krátkodobé hlídání fenky-kříženky May a jezevčíka Karlíka. S pejsky to doma moc nefunguje, honí kočku a štěkají a je problém se sousedy. Hlídání králíka Fandy - vlastním klec na hlodavce. 2016, 2017 - kočičky Marunka, Kim, Minie, Chica. Králíček Fanda.
Poznámky:
Zvířátka nejlépe očkovaná. Moje zvířata jsou očkovaná, odčervená, dostávají pipety, v sezoně tablety Comfortis a očkovací průkazy dám k nahlédnutí. Moje kočka ven nechodí, pes ano.
Doplňkové činnosti:
Kočičky mají přístup po celém bytě, po dobu hlídání jsou právoplatnými členy rodiny. Mají svojí schovávačku pod stropem u okna, aby viděly ven na dvorek se zelení. Na schovávačku vede dřevěný stupínek-žebříček, o který si mohou brousit drápky. Dále mají odpočívadlo na skříni a celkem kdekoliv, kde jim zrovna bude dobře. Ke škrábání mají také proutěný koš nebo jim můžete dovézt vlastní škrabadlo, místa je v bytě dost. Posletoví mazlíci mají přístup i do postele, pokud se osmělí. Mám pro ně myšky, míčky, vábničky a hračky si můžou přinést i svoje oblíbené. Pokud bude potřeba zvířeti podat lék, či jinou péči, samozřejmě zařídím. Zájemcům můžu poslat fotografie či se můžete zastavit na nezávaznou návštěvu :-)

Fotogalerie

Hodnocení
22.4.2015 13:27 @ Tereza Koubová
Naprosto super!!! Maya byla spokojena, vybehana. Pani se sní prosla a pohraly si. Vse dokumentovala a informovala me:-). Bezkonkurenční!!! Paráda!!
12.8.2014 19:32 @ Ryan
Moc děkujeme za skvělé hlídání! I když byl náš kocourek po nemoci a stále ještě bral atb, nebyl problém ani s hlídáním, ani s podáváním léků. Po celý týden jsme měli perfektní informace o tom, jak si kocour užívá prázdniny - tak moc, že se mu ani nechtělo domů. Bylo to pro nás nejen hlídání, ale také socializace, za kterou jsme opravdu rádi.
Ještě jednou děkujem za skvělý přístup a ochotu, byli jsme nadšeni!