CHS Storm Born
Hodnocení (5x)

Kraj působnosti: Moravskoslezský
Okresy působnosti: Karviná, Ostrava - město
Chci kontaktovat tohoto petsittraUpřesnění oblasti působnosti:
u majitele, nebo u nás v RD v Orlové
Opatrování
Pes
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Výcvik Výchova
Péče u majitele Hlídání u majitele Venčení Ostatní
Kočka
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Výchova
Péče u majitele Hlídání u majitele Ostatní
Pták
Péče u petsittera Hlídání u petsittera Trénink Ostatní
Péče u majitele Hlídání u majitele Výchova
Kůň
Péče u petsittera Ustájení Drezura Výchova
Péče u majitele Přeprava Ježdění Ostatní
Jiné zvíře
Terarijní zvířata

Zkušenosti a reference
O mně:
Z důvodu stěhování jsme na čas prerušili možnost hlídání. Nyní už jsme zabydleni a rádi se přes Vaši dovolenou postaráme o Vašeho mazlíčka. Přijímáme pouze psy/kočky/koně s platným očkováním a očkovacím průkazem. Bohužel se nám již ne jednou stalo, že nám zvířátko doma už zůstalo. Co se týče výcviku, tak nabízím základní výcvik poslušnosti, převýchovu - budování respektu a po domluvě výcvik agresivních psů. Psů se nebojím, ale nejsem ani sebevrah :) NUTNO DODAT, ŽE SPOLUPRACUJI JEN S MAJITELI, KTEŘÍ HODLAJÍ ZMĚNIT SVŮJ PŘÍSTUP K PSŮM. Nerada dělám věci zbytečně, v opačném případě by výcvik nadělal spíš škodu než užitek. Dotazy zodpovím telefonicky nebo na e-mailu (odpovídám zpravidla do druhého dne). Zajištění převozu samozřejmostí. Profesionální a individuální přístup zaručen :-) Pozn. Na fotografie mám autorská práva. Hlídám pouze zvířata zvyklá na soužití s lidmi a ostatními zvířaty v případě ničitelů, či agresorů je vše na domluvě. Možnost krátkodobého ustájení hodných koní (max. 2), či poníků v letních měsících.
Vlastní zvíře či zvířata:
kůň, pes, hlodavci, hadi (epicrates cenchria cenchria), rybičky, chovatelská stanice koček. Viz fotogalerie.
Zkušenosti:
Celý život trávím se zvířaty. Měla jsem několik psů vlastních, několik psů i na dlouhodobé hlídání, výcvik, atp. Vlastníme 2 koně, 2 psy a 3 kočky - z toho dvě chovné, takže stav koček je u nás proměnný, dále pak rybičky a hady.
Reference:
Nejlepší referencí jsou má spokojená a zdravá zvířata (viz. fotogalerie). V případě zájmu poskytnu kontakt na osoby, které mých služeb využili (s jejich svolením).
Poznámky:
Ceny dohodou dle požadavků a délky trvání. Dlouhodobé hlídání (30+ dní) od 75kč/den. Více informací ráda poskytnu po telefonu či e-mailu.
Doplňkové činnosti:
Samozřejmostí je okamžitá návštěva veterináře, v případě potřeby a smlouva, na jejímž obsahu se společně domluvíme. Jsem pojízdná, auto máme přizpůsobené pro velkého psa, takže ani přemisťování kamkoliv není problém.

Fotogalerie

Hodnocení
14.11.2014 16:28 @ Janča
Slečna nám hlídala 3 týdny am. stafforda. Absolutní spokojenost, pes také vypadal spokojeně. Během hlídání se mu zlepšila i poslušnost.
8.9.2014 07:41 @ Radmilová Hana
Byla jsem moc spokojená. Určitě se na slečnu Leu opět obrátím, pokud budu potřebovat hlídání.
22.8.2014 14:50 @ Yvona Vrzalová
Slečna Lea nám hlídá fenku německého ovčáka. S hlídáním jsem velmi spokojena a mohu všem doporučit.
3.6.2014 13:29 @ Veronika
Vše v pořádku, doporučuji.
9.9.2013 12:57 @ Michal Pospiech
Velice příjemná slečna. Na všem jsme se dohodli, hlídání proběhlo naprosto v pořádku a služeb určitě využiji také v budoucnosti. DOPORUČUJI ostatním.